Studio fotograficzne SORS to kameralne i przytulne studio umiejscowione na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Marynarskiej 14 vis a vis pętli tramwajowej Służewiec. Dokładna mapka dojazdu dostępna jest tutaj. Studio ma wymiary 7,5 x 5 metrów. Studio posiada wydzielone stanowisko do makijażu. Do dyspozycji korzystających są 4 tła kartonowe.

Oświetlenie opiera się na profesjonalnych lampach serii Bowens Esprit Gemini. Lampa główna to Bowens Esprit Gemini 500 umieszczona na statywie typu "boom", na której zamocowano softboks oktagonalny o średnicy 120cm z gridem. Do tego dochodzą 2 lampy Bowens Esprit Gemini 500Ws. i Boling 600Ws.

studio_sors

Pełny i szczegółowy opis dostępnego sprzętu :
- 2 x Bowens Esprit Gemini 500Ws
- 1 x Boling 600 Ws
- 1 x Boling 300Ws
- 7 x statyw do lamp studyjnych, statyw podłogowy
- statyw typu "boom" Manfrotto
- 4 x tła kartonowe (białe, czarne, szare, czerwone-ceglane)
- tło "gnieciuch" 3x6m, bordowe plamkowane
- tło materiałowe z wszytą stalową ramą, niebieskie plamkowane, 210x180cm
- blenda kołowa, 5 w 1, średnica 100cm (biała, srebrna, złota, czarna, transparentna)
- 2 x parasol srebrny/biały 90 cm
- 2 x parasol biały 80cm
- 2 x parasol srebrny/złoty 80cm
- tubus 22cm, średnica 7cm + plaster miodu
- tubus 12cm, średnica 9cm + plaster miodu
- 4 x softboks: największy 110 x 70cm, najmniejszy 80 x 50cm
- softboks oktagonalny 120cm + grid
- wrota + plastry + filtry barwne
- system radiowego wyzwalania lamp
- kabel synchro 5m

Wyposażenie dodatkowe studia stanowią; namiot bezcieniowy, wentylator studyjny, belka "boom" do podwieszania blend, belka teleskopowa do zawieszania teł. Na ścianach bocznych naklejone są tapety o róznych wzorach, w studio znajdują się także tła plastikowe o różnej fakturze.

Do dyspozycji wynajmujących oddajemy również różnego rodzaje materiały ozdobne, zasłony, moskitierę, stylową sofę, krzesła i wiele innych rzeczy przydatnych w trakcie sesji fotograficznych.

Studio znajduje się w budynku biurowym z ochroną, jest dostępne osobom wynajmującym 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę po wcześniejszej rezerwacji. Studio jest przygotowane do przeprowadzania indywidualnych sesji fotograficznych, różnego rodzaju castingów, sesji stockowych, packshotowych a także ślubnych. Zapewniamy miłą i dyskretną atmosferę, dobrą muzykę.

Copyright 2010

Built with Indexhibit